Ginekologia estetyczna

Czym jest ginekologia estetyczna?

Kłopoty z wyglądem i funkcjonowaniem narządów płciowych bywają dla wielu kobiet przyczyną kompleksów oraz obniżonej samooceny. Przebyte porody, choroby i operacje, urazy mechaniczne, wady wrodzone czy naturalne procesy starzenia organizmu – wszystkie te czynniki mogą powodować zmiany w wyglądzie okolic intymnych, prowadząc do obniżenia libido i jakości życia seksualnego oraz skutkując kłopotami w budowaniu relacji z partnerem. Jeszcze niedawno kobiety były zmuszone borykać się z takimi kłopotami do końca życia, ale rozwój medycyny oraz nowoczesnych, mało inwazyjnych i bezpiecznych technik zabiegowych doprowadził do wyodrębnienia się stosunkowo młodej dziedziny medycyny, czyli ginekologii estetycznej.

Czytaj

Ogólnie, ginekologia estetyczna to zabiegi oraz operacje, mające na celu przywrócenie estetycznego wyglądu i pełnej funkcjonalności żeńskich narządów płciowych. Poddawanie się takim procedurom nie jest już uważane za fanaberię, a po prostu kolejną możliwość dbania o swoje dobre samopoczucie oraz zdrowie. W wielu przypadkach defekty narządów płciowych skutkują bowiem również kłopotami zdrowotnymi pacjentek, takimi jak nietrzymanie moczu czy obtarcia naskórka w okolicach intymnych. Do najpopularniejszych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej zalicza się obecnie plastyka pochwy (waginoplastyka), plastyka warg sromowych (labioplastyka), lifting krocza, plastyka łechtaczki czy powiększanie punktu G.

W Klinice Wilmed oferujemy naszym pacjentkom nowoczesne procedury z zakresu ginekologii estetycznej, wykonywane przez najlepszych w swoim fachu specjalistów – lekarzy o udokumentowanym doświadczeniu, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli podczas licznych kursów oraz szkoleń. Paniom, które zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, gwarantujemy pełne empatii, życzliwości oraz dyskrecji indywidualne podejście do ich problemów. Zachęcamy do kontaktu!

 • Labioplastyka

  Labioplastyka

  Popraw komfort swojego życia codziennego i intymnego.

  Czytaj więcej
  X

Specjaliści

 • dr n. med. Artur Drobniak WILMED

  dr n. med. Artur Drobniak

  specjalista ginekologii i położnictwa

  Doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu Artur Drobniak jest specjalistą ginekologii i położnictwa.

  Dr Artur doświadczenie zawodowe budował odbywając staże i szkolenia w czołowych polskich Klinikach. Przez całą specjalizację był związany ze Szpitalem Klinicznym WUM przy ul. Karowej w Warszawie. 10 lat pracował w czołowej polskiej klinice zajmującej się diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych kobiet – Klinice Endokrynologii Ginekologicznej WUM.

   

  Sprawdź
 • dr Monika Drobniak Wilmed

  lek. med. Monika Drobniak

  specjalista ginekologii i położnictwa

  Doktor Monika Drobniak w codziennej praktyce zajmuje się przede wszystkim położnictwem i ginekologią operacyjną jak również nowoczesną diagnostyką i leczeniem zmian w zakresie narządu rodnego. Wykonuje zabiegi operacyjne przy użyciu małoinwazyjnych technik laparoskopowych i histeroskopowych.

   

   

  Sprawdź
 • wilmed

  lek. med. dr n. med. Jakub Rzepka

  specjalista ginekologii i położnictwa

  estem specjalistą ginekologii, położnictwa i ginekologii onkologicznej.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałem jako ordynator oddziału ginekologii i zastępca Kierownika II Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie i wcześniej w Centrum Onkologii w Warszawie.

   

  Sprawdź
 • lek. med. Joanna Bonarek-Sztaba

  specjalista ginekologii i położnictwa

  Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista II-go stopnia położnictwa i ginekologii.
  Od wielu lat związana zawodowo ze Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym im. Św. Rodziny w Warszawie.
  Specjalizuje się m.in. w ginekologii operacyjnej w pełnym zakresie, ze szczególnym uwzględnieniem operacyjnego leczenia nietrzymania moczu i obniżenia narządu rodnego jak również w operacjach z zakresu ginekologii estetycznej (w tym poporodowej korekcji ścian pochwy).

  Sprawdź

Cennik

 • Usługa
 • Cena
 • LABIOPLASTYKA (PLASTYKA WARG SROMOWYCH)
 • Od 6000,-
 • WAGINOPLASTYKA
 • Od 6000,-