Umów się na konsultację. Zadzwoń +22 651 98 61 lub Wypełnij formularz

Informacje ogólne

 • Labioplastyka  Warszawa – plastyka, korekta, zmniejszenie warg sromowych

  Labioplastyka to zabieg chirurgiczny zmierzający do korekcji nieprawidłowych, zdeformowanych  lub nierównych warg sromowych mniejszych i większych u kobiet.

  Przerost lub asymetria warg sromowych nie tylko wpływa na gorsze samopoczucie pacjentki,  ale skutkuje również bolesnymi podrażnieniami np. podczas uprawiania sportów (jazda konna, jazda na rowerze). Bywa, że problemy związane z budową warg sromowych negatywnie wpływają na doznania seksualne pacjentki, co doprowadza do zaniku libido jak również może skutkować silną depresją.

  W czasie zabiegu zmniejszenia warg sromowych mniejszych, dochodzi do jednoczesnego usunięcia nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i tkanki tłuszczowej.

  Korekcja warg sromowych większych polega na nadaniu im odpowiedniego kształtu i sprężystości poprzez wypełnienie ich tłuszczem pacjentki, pobranym z okolicy pępkowej. Możliwe jest również wstrzyknięcie tzw. wypełniaczy, w tym przypadku pochodnych kwasu hialuronowego. Wykonuje się również zabiegi korekcji warg sromowych większych z powodu ich zaniku (atrofii) związanego  zwykle ze spadkiem masy ciała lub z utratą elastyczności wraz z wiekiem.

  Podczas jednego zabiegu można wykonać labioplastykę połączoną z waginoplastyką.

  Zabieg labioplastyki jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub na życzenie pacjentki w znieczuleniu ogólnym.

  Zapytaj naszych specjalistów zajmujących się wykonywaniem zabiegu labioplastyki o metody leczenia Twojej dolegliwości. Zapraszamy na konsultacje ginekologiczne do Kliniki WILMED w Warszawie.

Umów się na konsultację już teraz +22 651 98 61
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.