labioplastyka Wilmed

Labioplastyka

Popraw komfort swojego życia codziennego i intymnego.

Co to jest labioplastyka?

Przerost czy rozciągnięcie warg sromowych to nie tylko problem estetyczny. To dolegliwość, która może skutkować trudnościami z utrzymaniem higieny okolic intymnych oraz dyskomfortem a nawet bólem zarówno podczas kontaktów intymnych jak i codziennych czynności. Bywa, że problemy związane z budową warg sromowych negatywnie wpływają na doznania seksualne pacjentki, co doprowadza do zaniku libido jak również może skutkować silną depresją.

Na szczęście dzisiejsza medycyna ma rozwiązanie również na takie problemy. Z pomocą przychodzi zabieg labioplastyki polegający na chirurgicznym zmniejszeniu warg lub likwidacji asymetrii pomiędzy wargami.

Wskazania do wykonania zabiegu labioplastyki

Główne wskazania do zabiegu modelowania warg sromowych (labioplastyki) obejmują:

 • wilmed

  przerost lub asymetria warg sromowych mniejszych

 • wilmed

  trudności z utrzymaniem higieny okolic intymnych i nawracające infekcje

 • wilmed

  dyskomfort podczas kontaktów intymnych związany z rozmiarem i wyglądem warg

 • wilmed

  problem natury estetycznej - niezadowolenie z wyglądu warg sromowych z powodu ich wielkości lub asymetrii

 • wilmed

  ból lub dyskomfort podczas codziennych czynności takich jak: noszenie spodni, dopasowanej bielizny, jazdy na rowerze lub podczas uprawiania sportów

Specjaliści

Doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywane podczas zabiegów nowoczesne metody i urządzenia sprawiają, że udaje się im osiągać doskonałe efekty lecznicze. 

Zabiegi labioplastyki wykonasz w Klinice Wilmed, a specjalistami zajmującymi się leczeniem tego problemu są:

Korzyści z wykonania korekcji warg sromowych

 • Uzyskanie pożądanego rozmiaru i kształtu warg sromowych

 • Redukcja bólu, swędzenia, pieczenia, otarć i innych urazów wywołanych nieprawidłowym kształtem sromu

 • Pozbycie się nawracających infekcji

 • Poprawa komfortu życia codziennego i intymnego

Na czym polega zabieg labioplastyki?

Chirurgiczne zmniejszenie warg lub likwidacja asymetrii pomiędzy wargami jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym lub na życzenie pacjentki w znieczuleniu ogólnym.

W czasie zabiegu zmniejszenia warg sromowych mniejszych, dochodzi do jednoczesnego usunięcia nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i tkanki tłuszczowej.

Korekcja warg sromowych większych polega na nadaniu im odpowiedniego kształtu i sprężystości poprzez wypełnienie ich tłuszczem pacjentki, pobranym z okolicy pępkowej. Możliwe jest również wstrzyknięcie tzw. wypełniaczy, w tym przypadku pochodnych kwasu hialuronowego. Wykonuje się również zabiegi korekcji warg sromowych większych z powodu ich zaniku (atrofii) związanego  zwykle ze spadkiem masy ciała lub z utratą elastyczności wraz z wiekiem.

Podczas jednego zabiegu można wykonać labioplastykę połączoną z waginoplastyką.

Co nas wyróżnia

 • Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów z zakresu ginekologii
 • Zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik i metod
 • Jeszcze tego samego dnia można wrócić do domu
 • Rezultaty zdrowotne połączone komfortem psychicznym pacjentek
 • Zapewniamy pełną dyskrecję i poszanowanie intymności pacjenta

Cennik

 • LABIOPLASTYKA (plastyka warg sromowych)
  od 6000,-

FAQ

 • Jak przygotować się do zabiegu labioplastyki?

  Zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem wraz z serią badań (grupa krwi, morfologia, badanie moczu, krzepnięcie, EKG powyżej 40 roku życia, antygen HBS, HCV, HIV, elektrolity, poziom cukru). Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie wolno przyjmować aspiryny ani jej pochodnych (np. Acard), witaminy E oraz leków przeciwkaszlowych i przeciwgrypowych.

 • Zalecenia po zabiegu

  W okresie rekonwalescencji zaleca się wzmożoną higienę intymną, brak aktywności seksualnej, a także zaprzestanie kąpieli w wannie, korzystania z basenu i jacuzzi. Do aktywności seksualnej można powrócić po upływie 6 tygodni.

 • Przeciwskazania do wykonania zabiegu labioplastyki

  Do przeciwskazań wykonania zabiegu labiosplastyki należą: choroba ginekologiczna o podłożu nowotworowym, skazy naczyniowe, zaburzenia krzepliwości krwi, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, nieuregulowana cukrzyca, infekcja ropna skóry i śluzówek, ciąża, karmienie piersią.

 • Labioplastyka – gdzie na zabieg w Warszawie?

  Przerost lub asymetria warg sromowych mniejszych jest jednym z najczęstszych problemów estetyki intymnej. Na szczęście dzisiejsza medycyna proponuje nowoczesne i skuteczne metody operacyjne. Bardzo pożądanym sposobem leczenia i usuwania takich zmian są zabiegi labioplastyki. Wiele placówek medycznych oferuje możliwość wykonania zabiegów korekcji warg sromowych. Gdzie zatem się zgłosić, gdy będziemy chcieli wykonać taki zabieg w Warszawie? Którą placówkę wybrać? Nasz artykuł może pomóc Ci w wyborze odpowiedniej kliniki. Zatem koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

 • Labioplastyka w Warszawie – gdzie jest oferowana?

  Jeśli poświęcimy chwilę na zgłębienie zagadnienia, to szybko ustalimy, że zabiegi labioplastyki oferują różne kliniki na terenie Warszawy. Jednak pamiętajmy, że wybór odpowiedniego miejsca nigdy nie może być przypadkowy. Musimy pamiętać, że bardzo zróżnicowana jest jakość świadczenia tego typu usług medycznych. Jeśli zatem nie chcemy narazić się na rozczarowanie, to warto zawsze rozważnie wybierać klinikę, do której zgłosimy się na taki zabieg.

 • Labioplastyka w Warszawie – gdzie ostatecznie się zgłosić?

  Gdzie zatem się zgłosić aby wykonać zabieg labioplastyki? Gdzie w Warszawie otrzymamy należyte wsparcie w tym zakresie? Na pewno nasza uwaga powinna skupić się na profesjonalnych klinikach, które z sukcesami działają na rynku i zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Oczywiście ważne jest, by cena zabiegu była zgodna z naszymi możliwościami finansowymi. Jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest wysoka jakość usług, jak również doświadczenie specjalistów w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dodatkowo warto też sprawdzać, jaką opinią cieszą się poszczególne placówki wśród innych pacjentów. Z tym jednak nie powinno być trudności, zwłaszcza że do dyspozycji mamy Internet, a wraz z nim wyszukiwarkę internetową. Wpisanie w polu wyszukiwania frazy labioplastyka opinie sprawi, że w przeciągu kilku sekund dowiemy się, które kliniki cieszą się nienaganną opinią wśród pacjentów, a których lepiej unikać. Warto przy tym zaznaczyć, że wystarczy nam już kilka takich opinii, by wyrobić sobie własne zdanie i określić, gdzie warto zgłosić się na skuteczny zabieg korekcji warg sromowych.

 • Labioplastyka w Klinice Wilmed

  W klinice WILMED doświadczeni ginekolodzy wykonują zabiegi korekcji warg sromowych. Doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywane podczas operacji najnowocześniejsze metody sprawiają, że udaje się im osiągnąć bardzo dobre efekty estetyczne, przynoszące wielką ulgę pacjentkom. Zapewniamy opiekę specjalistów, przestrzegamy rygorystycznych standardów bezpieczeństwa, tworzymy bardzo przyjazną i pełną zrozumienia atmosferę, co wpływa na komfort naszych pacjentek.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.