W zlokalizowanej na terenie Warszawy klinice „WILMED” do dyspozycji naszych pacjentek oddajemy gabinety, w których przyjmuje lekarz ginekolog. Oferujemy leczenie kobiet w każdym wieku, zarówno tych, które rozpoczynają aktywność seksualną i chciałyby skonsultować ze specjalistą odpowiednie dla nich metody antykoncepcji, jak i też starszych pacjentek, które zmagają się z pierwszymi objawami menopauzy.

Dobry ginekolog zaproponuje pacjentkom wykonanie badań profilaktycznych w zakresie chorób narządów rodnych, a także schorzeń nowotworowych, a w szczególności raka piersi oraz raka szyjki macicy. Dysponujemy aparaturą, która umożliwia wykonanie badania USG, a także pobranie materiału do posiewu czy badania cytologicznego.

Każdy lekarz ginekolog w warszawskiej klinice „WILMED” pozostaje również do dyspozycji kobiet w ciąży. Pacjentki, które spodziewają się dziecka mogą liczyć na kompleksową opiekę nad ciążą, regularne badania USG w trybie 3D, a także diagnostyki prenatalnej. Oferujemy również pomoc kobietom, które mają problemy z zajściem w ciążę np. w związku z nadczynnością czy niedoczynnością tarczycy, czy tez innymi zaburzeniami w funkcjonowaniu gospodarki hormonalnej.

Ginekologia w „WILMED” obejmuje także zabiegi związane z leczeniem chorób układu rodnego takich jak dysplazja szyjki macicy, polipy, torbiele. Dotyczy to również kriochirurgicznych zabiegów wymrażania nadżerek i kłykcin kończystych czy też szczepień przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV). Lekarz w naszej klinice postawi także odpowiednią diagnozę oraz zaproponuje metody leczenia pacjentkom, które mają problemy związane z zaburzeniami miesiączkowania.

W zakresie ginekologii zajmujemy się m. in.:

Powrót Cennik

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".