W zlokalizowanej na terenie Warszawy klinice „WILMED” do dyspozycji naszych pacjentek oddajemy gabinety, w których przyjmuje lekarz ginekolog. Oferujemy leczenie kobiet w każdym wieku, zarówno tych, które rozpoczynają aktywność seksualną i chciałyby skonsultować ze specjalistą odpowiednie dla nich metody antykoncepcji, jak i też starszych pacjentek, które zmagają się z pierwszymi objawami menopauzy.

Dobry ginekolog zaproponuje pacjentkom wykonanie badań profilaktycznych w zakresie chorób narządów rodnych, a także schorzeń nowotworowych, a w szczególności raka piersi oraz raka szyjki macicy. Dysponujemy aparaturą, która umożliwia wykonanie badania USG, a także pobranie materiału do posiewu czy badania cytologicznego.

Każdy lekarz ginekolog w warszawskiej klinice „WILMED” pozostaje również do dyspozycji kobiet w ciąży. Pacjentki, które spodziewają się dziecka mogą liczyć na kompleksową opiekę nad ciążą, regularne badania USG w trybie 3D, a także diagnostyki prenatalnej. Oferujemy również pomoc kobietom, które mają problemy z zajściem w ciążę np. w związku z nadczynnością czy niedoczynnością tarczycy, czy tez innymi zaburzeniami w funkcjonowaniu gospodarki hormonalnej.

Ginekologia w „WILMED” obejmuje także zabiegi związane z leczeniem chorób układu rodnego takich jak dysplazja szyjki macicy, polipy, torbiele. Dotyczy to również kriochirurgicznych zabiegów wymrażania nadżerek i kłykcin kończystych czy też szczepień przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV). Lekarz w naszej klinice postawi także odpowiednią diagnozę oraz zaproponuje metody leczenia pacjentkom, które mają problemy związane z zaburzeniami miesiączkowania.

W zakresie ginekologii zajmujemy się m. in.:

Powrót Cennik

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

ue stopka

© 2020 Przychodnia Wilmed

Wilmed ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a
02-954 Warszawa Wilanów

Pon-Pt: 8.00-20.00
Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]