Lip lift Wilmed

Chirurgiczne powiększenie ust

Bullhorn lip lift to pełne usta, dodające pacjentce kobiecości.

Lip lift - chirurgiczne powiększenie ust

Marzysz o pięknych, pełnych ustach? Szukasz zabiegów, których efekty będą Cię długo cieszyć?

Dla wielu kobiet wąskie usta to problem, który wpływa negatywnie na ich samoocenę.

Niekorzystny wygląd ust można skorygować za pomocą jednego, trwałego zabiegu. Lip lift jest coraz bardziej popularną metodą modelowania ust. Umożliwia zwiększenie ich objętości, podkreślenie konturu i uwydatnienie warg. Dzięki temu twarz odzyskuje młody wygląd i pożądane proporcje. Procedura polega na zmniejszeniu odległości między górną wargą a nosem.

 

Modelowanie ust może zostać wykonane następujących metod

 • Bullhorn lip lift

  pozwala zmniejszyć odległość między nosem, a ustami. Efektem są większe usta o wymodelowanym konturze oraz poprawa proporcji twarzy

 • Korium

  polega na powiększaniu ust poprzez wprowadzenie pobranego wcześniej fragmentu skóry pacjenta w głębokie struktury wargi. Metoda pozwala widocznie uwydatnić i powiększyć usta

 • Gullwing lip lift

  metoda polegająca na wycięciu paska skóry nad górną wargą i podciągnięciu jej. Po zszyciu warga staje się poszerzona i pełniejsza

 • Corner lip lift

  polega na wycięciu skóry z kącików ust, co umożliwia podniesienie opadających kącików. Efektem jest młodszy wygląd

Jak wygląda zabieg?

Lip Lift wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 40 minut. Chirurg dokonuje nacięcia pod nosem, a następnie usuwa nadmiar skóry modelując naturalnie usta i unosząc je ku górze, aby były większe. Zakładane są bardzo cienkie szwy, które znajdują się w naturalnym załamaniu skóry pod nosem. Dzięki temu małą bliznę powstającą po zabiegu łatwo jest ukryć pod makijażem.

Po zabiegu zakładany jest opatrunek pod nosem i pacjent po godzinnie może iść do domu. Pełna rekonwalescencja trwa tydzień. Trzeba pamiętać o ograniczeniu mimiki twarzy, również śmiechu. Wskazane jest zastosowanie przez pierwsze 2-3 dni płynnej diety i unikanie gryzienia twardych pokarmów. Po 7 dniach należy zgłosić się na zdjęcie szwów. Niezwykle ważne jest stosowanie się do zaleceń lekarza dotyczących pielęgnacji blizny, aby mogła się ona prawidłowo wygoić.

Po zabiegu Lip Lift, jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu chirurgii, pozostaje delikatna blizna, która w tym przypadku znajduje się w mało widocznym miejscu – w naturalnym złamaniu skóry pod nosem. Można więc ją ukryć pod makijażem. Trzeba jednocześnie pamiętać, że na wygląd blizny wpływa genetyka, więc gojenie uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji organizmu. 

 

Efekty zabiegu

 • powiększenie górnej wargi

 • odpowiednie proporcje wargi górnej względem dolnej

 • skrócenie wysokości wargi górnej i poszerzenie czerwieni wargowej, praktycznie na całej szerokości wargi

 • ładniejsze uwidocznienie górnych zębów podczas uśmiechu

Specjaliści

Doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywane podczas zabiegów nowoczesne metody i urządzenia sprawiają, że udaje się im osiągać doskonałe efekty estetyczne. Pacjenci uzyskują pożądany wygląd,  a tym samym pozbywają się kompleksów i zaniżonej samooceny. 

Zabieg lip lift wykonasz w Klinice Wilmed, a specjalistą zajmującym się chirurgicznym powiększeniem ust jest:

Co nas wyróżnia

 • Zespół doświadczonych specjalistów
 • Dostęp do nowoczesnych metod leczenia
 • Holistyczne podejście do pacjenta
 • Możliwość przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki
 • Doskonałe warunki pobytu w placówce
 • Opieka wyspecjalizowanej kadry pielęgniarskiej
 • Kompleksowa opieka pooperacyjna

Cennik

 • Lip lift wargi górnej
  5 000 zł
 • Lifting wargi górnej i dolnej
  8 000 zł

FAQ

 • Możliwe powikłania po zabiegu

  Każda nawet najmniejsza procedura medyczna wiąże się z ryzykiem wystąpienia powikłań wymagających interwencji chirurgicznej lub wdrożenia dodatkowego leczenia zachowawczego. Ryzyko wystąpienia powikłań w zabiegach korekcji ust jest niewielkie. Do możliwych powikłań należy np. wystąpienie krwiaka, rozejście się rany, infekcja, martwica brzegów rany, asymetria, nadmierne bliznowacenie. Leczenie może być prowadzone w sposób zachowawczy lub w rzadkich przypadkach może wystąpić konieczność wykonania zabiegu w trybie pilnym. Pacjent powinien stosować się precyzyjnie do zaleceń pozabiegowych, zgłaszać w wyznaczonych terminach na konsultacje po zabiegu w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia powikłań.

 • Zabiegi Lip Lift w Warszawie – gdzie są oferowane?

  Jeśli poświęcimy chwilę na zgłębienie zagadnienia, to szybko ustalimy, że zabiegi liftingu ust oferują różne gabinety lekarskie i kliniki. Najwięcej z nich działa właśnie na terenie Warszawy. Jednak pamiętajmy, że wybór odpowiedniego miejsca nigdy nie może być przypadkowy. Musimy pamiętać, że zabieg liftingu ust wykonywany jest za pomocą różnych metod, ale również, że bardzo zróżnicowana jest jakość świadczenia tego typu usług medycznych. Jeśli zatem nie chcemy narazić się na wygórowane ceny, czy nawet na rozczarowanie, to warto o tym pamiętać i zawsze rozważnie wybierać klinikę, do której zgłosimy się na zabieg liftingu ust.

 • Zabiegi Lip Lift w Warszawie – gdzie ostatecznie się zgłosić?

  Gdzie zatem się zgłosić aby powiększyć usta? Gdzie w Warszawie otrzymamy należyte wsparcie w tym zakresie? Na pewno nasza uwaga powinna skupić się na profesjonalnych klinikach, które z sukcesami działają na rynku i zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Oczywiście ważne jest, by cena zabiegu Lip Lift była zgodna z naszymi możliwościami finansowymi. Jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest wysoka jakość usług, jak również doświadczenie specjalistów w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dodatkowo warto też sprawdzać, jaką opinią cieszą się poszczególne placówki wśród innych pacjentów. Z tym jednak nie powinno być trudności, zwłaszcza że do dyspozycji mamy Internet, a wraz z nim wyszukiwarkę internetową. Wpisanie w polu wyszukiwania frazy lifting ust warszawa opinie sprawi, że w przeciągu kilku sekund dowiemy się, które kliniki cieszą się nienaganną opinią wśród pacjentów, a których lepiej unikać. Warto przy tym zaznaczyć, że wystarczy nam już kilka takich opinii, by wyrobić sobie własne zdanie i określić, gdzie warto zgłosić się na zabieg Lip Lift.

 • Operacja liftingu ust w klinice WILMED – szybko, skutecznie, estetycznie

  W klinice Wilmed doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii szczękowej i chirurgii twarzy wykonują nowoczesne i skuteczne zabiegi liftingu ust. Wyjątkowe doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywane podczas operacji nowoczesne metody sprawiają, że udaje się osiągnąć doskonałe efekty estetyczne. Pacjenci uzyskują pożądany wygląd ust i twarzy, pozbywają się kompleksów i zaniżonej samooceny, stają się pewniejsi siebie w kontaktach miedzyludzkich. Oczywiście cały proces diagnostyki i leczenia prowadzimy z poszanowaniem godności i intymności pacjenta oraz w pełni dyskretnie!