powiększanie piersi WILMED

Operacje powiększania piersi implantami

Piersi w idealnym rozmiarze, naturalny efekt … te marzenia mogą się spełnić.

Operacje powiększania piersi implantami

Każda kobieta chce spełnić swoje najskrytsze marzenie o pięknych piersiach. Dla wielu pań posiadanie idealnego biustu rozpoczyna nowy etap w życiu. Piersi w idealnym rozmiarze, naturalny efekt … te marzenia mogą się spełnić. 

Głównym celem operacji jest nie tylko powiększenie, ale też odpowiednie wymodelowanie biustu.

Operacja powiększenia piersi polega na wszczepianiu implantów piersiowych pod lub nad mięsień piersiowy. Implanty  wprowadzane są poprzez niewielkie nacięcie wykonane w fałdzie podpiersiowym, w dole pachowym, lub wokół dolnej krawędzi otoczki brodawki piersiowej.

Cięcia są mało widoczne i po zagojeniu dają niewielkie blizny. Wykonuje się je w taki sposób, aby ukryte były w naturalnych fałdach lub zgięciach ciała.

Wkładając implant pod mięsień uzyskuje się lepszy efekt estetyczny i mniejsze prawdopodobieństwo powstania torebki wokół implantu (stwardnienie piersi).

Zabieg powiększenia biustu przeprowadzany jest na sali operacyjnej w znieczuleniu ogólnym i trwa około 1,5 godziny

Prawidłowo umieszczone implanty piersi nie wpływają na pracę gruczołów piersiowych podczas ciąży i karmienia. Nie występują również żadne przeciwwskazania dla właściwej diagnostyki piersi, podczas badania USG lub mammografii.

Proces doboru implantów i techniki operacyjnej jest bardzo indywidualny, a rezultaty przy zastosowaniu tych samych metod u dwóch różnych pacjentek mogą być nieporównywalne.

W jakich sytuacjach rekomenduje się operacje powiększania piersi?

Operacje powiększania biustu rekomendujemy najczęściej gdy występują niżej wymienione czynniki:

 • wilmed

  utrata objętości piersi na skutek ciąży i karmienia piersią

 • wilmed

  zmniejszenie pełności biustu w wyniku utraty masy ciała

 • wilmed

  utrata jędrności piersi i luźna skóra na piersiach

 • wilmed

  małe piersi ze słabo rozwiniętym gruczołem piersiowym

 • wilmed

  asymetria piersi i różnice w wielkości piersi

 • wilmed

  kompleksy związane z wyglądem biustu

Jakie są rodzaje implantów ?

Obecnie produkowane są różne rodzaje implantów: implanty silikonowe okrągłe i anatomiczne. Różnią się między sobą powierzchnią gładką lub teksturowaną oraz stopniem zagęszczenia silikonu. Powierzchnie teksturowane mają różną wielkość porów, co pozwala im różny stopień integracji z tkankami.

Pacjentka musi mieć czas na podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie kształtu i wielkości implantu, dlatego dobór odpowiedniego implantu ustalany jest podczas pierwszej konsultacji z lekarzem specjalistą. W trakcie tej wizyty chirurg dokonuje odpowiednich pomiarów oraz wyjaśnia i doradza pacjentce, jaki typ, kształt i rozmiar implantów będzie najlepszym rozwiązaniem.

Implanty, które wykorzystujemy w zabiegach powiększania piersi, zapewniają naturalny  i natychmiastowy efekt powiększenia biustu i jego podniesienia, ponieważ są:

teksturowane i anatomiczne

naturalne w dotyku

wypełnione jędrnym żelem zapamiętującym kształt

niemal niewyczuwalne i niewidoczne

w dużym wyborze rozmiarów.

W przypadku takich implantów biustu różnica pomiędzy piersią naturalną a piersią z implantem jest niemal niewyczuwalna.

Specjaliści

Doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywane podczas zabiegów nowoczesne metody sprawiają, że udaje się im osiągać doskonałe efekty estetyczne. 

Operację powiększenia piersi wykonasz w Klinice Wilmed, a specjalistami przeprowadzającymi takie zabiegi są:

Korzyści wynikające operacji powiększenia piersi

 • Idealny kształt piersi

 • Poprawa proporcji ciała

 • Powiększenie i wypełnienie piersi

 • Pełniejszy, bardziej jędrny biust

 • Symetryzacja biustu, wyrównanie wielkości piersi

 • Zwiększenie pewności siebie

 • Pozbycie się kompleksów związanych z wyglądem biustu

 • Bardziej seksowna sylwetka

Efakty powiększania piersi implantami

Co nas wyróżnia

 • Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów z zakresu chirurgii estetycznej.
 • Zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu nowoczesnych technik i metod
 • Następnego dnia można wrócić do domu
 • Rezultaty zdrowotne połączone są z doskonałymi efektami estetycznymi
 • Zapewniamy pełną dyskrecję i poszanowanie intymności pacjenta

Cennik

 • POWIĘKSZENIE PIERSI IMPLANTAMI (cena nie obejmuje kosztu implantów)
  od 15 000 zł
 • POWIĘKSZENIE PIERSI Z JEDNOCZESNYM PODNIESIENIEM (cena nie obejmuje kosztu implantów)
  od 18 000 zł
 • WYMIANA IMPLANTÓW PIERSIOWYCH (cena nie obejmuje kosztu implantów)
  od 15 000 zł
 • WYMIANA IMPLANTÓW Z JEDNOCZESNYM PODNIESIENIEM (cena nie obejmuje kosztu implantów)
  od 18 000 zł

FAQ

 • Trwałość implantów piersi.

  Implanty piersi nie wymagają wymiany i są przeznaczone są na całe życie. Bywają jednak przypadki, w których skóra i mięśnie ulegają zwiotczeniu, więc możliwa jest wówczas wymiana implantów. Implanty stosowane w klinice medycznej Wilmed mają dożywotnią gwarancję producenta.

 • Jakie mogą być zagrożenia i efekty uboczne operacji?

  Każda kobieta ma obawy przed zagrożeniami i efektami ubocznymi wynikającymi z przeprowadzenia operacji powiększenia piersi. Przez jakiś czas po zabiegu, piersi są twardsze niż zwykle a brodawki mogą być bardziej wrażliwe na dotyk. Pacjentka może odczuwać ucisk w klatce piersiowej oraz ból piersi podczas oddychania. Duży procent kobiet ma problemy z podniesieniem rąk do góry. Zaleca się, przez okres dwóch-trzech miesięcy, nie dźwigać nic powyżej dwóch kilogramów i nie nadwyrężać rąk poprzez podnoszenie ich do góry. Zwykle po upływie tygodnia, ból pooperacyjny mija stopniowo wraz z dolegliwościami pooperacyjnymi. Po okresie trzech miesięcy pacjentka powraca do pełnej sprawności . Jednak wszystkie zagrożenia są z pacjentką szczegółowo omówione podczas konsultacji z chirurgiem plastycznym. Po zabiegu mogą również wystąpić infekcje lub krwawienie w miejscu wykonywania nacięć. Niezwykle ważne jest, aby stosować się do wszystkich zaleceń lekarskich oraz ostrożnie i starannie pielęgnować obszar wokół piersi.

 • Kiedy widoczne są efekty operacji powiększenia piersi?

  Pierwsze efekty są widoczne zaraz po wykonanej operacji. Na ostateczny i końcowy rezultat będziemy musieli jednak poczekać do całkowitego wygojenia, które następuje po około 2–3 miesiącach.

 • Jak przygotować się do zabiegu?

  Przed operacją plastyczną niezbędna jest konsultacja z chirurgiem plastycznym. Podczas spotkania lekarz omawia z pacjentką przebieg zabiegu, możliwe do uzyskania rezultaty i ewentualne komplikacje pooperacyjne. Bardzo ważne jest, aby poinformować lekarza o wszelkich przyjmowanych lekach wydawanych na receptę i bez recepty, w tym wszelkich ewentualnie zażywanych narkotykach. W dniu operacji, po przyjęciu do kliniki, chirurg plastyczny przeprowadza rozmowę z pacjentką i ostatecznie podejmuje decyzje o wykonaniu zabiegu. W dniu zabiegu nie można jeść, ani pić na sześć godzin przed operacją. Pacjentki palące powinny zrezygnować na sześć tygodni przed operacją z palenia nikotyny, ponieważ zmniejsza on ilość tlenu we krwi i może znacząco zwiększyć ryzyko powikłań po operacji.

 • Przeciwwskazania do zabiegu powiększania piersi.

  Przeciwwskazania do zabiegu powiększania piersi związane są głównie z procedurą znieczulenia ogólnego oraz możliwością wystąpienia powikłań po operacji. Należą do nich m.in.: choroby nowotworowe, poważne schorzenia wątroby i nerek, zaburzenia krzepliwości krwi, zakrzepica żył głębokich, poważne choroby układu oddechowego, choroby układu krążenia, ciąża i okres karmienia piersią, stany zapalne skóry.

 • Gdzie udać się, aby wykonać operację powiększania piersi implantami w Warszawie?

  Istnieją różne placówki medyczne oferujące operacje powiększania piersi implantami. Gdzie zatem się zgłosić, gdy będziemy chcieli wykonać taki zabieg w Warszawie? Którą placówkę medyczną wybrać? Nasz tekst może pomóc Ci w wyborze odpowiedniej kliniki, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

 • Operacja powiększania piersi implantami w Warszawie – gdzie jest oferowana?

  Jeśli poświęcimy chwilę na zgłębienie zagadnienia, to szybko ustalimy, że operacje powiększania piersi implantami oferują różne kliniki. Najwięcej z nich działa właśnie na terenie Warszawy. Jednak pamiętajmy, że wybór odpowiedniego miejsca nigdy nie może być przypadkowy. Musimy pamiętać, że operacje powiększania piersi wykonywane są za pomocą różnych metod, ale również, że bardzo zróżnicowana jest jakość świadczenia tego typu usług medycznych. Jeśli zatem nie chcemy narazić się na rozczarowanie, to warto o tym pamiętać i zawsze rozważnie wybierać klinikę, do której zgłosimy się na zabieg.

 • Operacja powiększania piersi implantami w Warszawie – gdzie ostatecznie się zgłosić?

  Gdzie zatem się zgłosić na operację? Gdzie w Warszawie otrzymamy należyte wsparcie w tym zakresie? Na pewno nasza uwaga powinna skupić się na profesjonalnych klinikach, które z sukcesami działają na rynku i zatrudniają wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Oczywiście ważne jest, by cena operacji powiększenia piersi była zgodna z naszymi możliwościami finansowymi. Jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest wysoka jakość usług, jak również doświadczenie specjalistów w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dodatkowo warto też sprawdzać, jaką opinią cieszą się poszczególne kliniki wśród innych pacjentów. Z tym jednak nie powinno być trudności, zwłaszcza że do dyspozycji mamy Internet, a wraz z nim wyszukiwarkę internetową. Wpisanie w polu wyszukiwania frazy operacje powiększania piersi warszawa opinie sprawi, że w przeciągu kilku sekund dowiemy się, które kliniki cieszą się nienaganną opinią wśród pacjentów, a których lepiej unikać. Warto przy tym zaznaczyć, że wystarczy nam już kilka takich opinii, by wyrobić sobie własne zdanie i określić, gdzie warto zgłosić się na taką operację.

 • Operacja powiększania piersi implantami w Klinice WILMED – szybko, skutecznie, estetycznie

  W klinice Wilmed doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii estetycznej wykonują operacje powiększania piersi implantami. Doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywanie podczas operacji nowoczesnych metod sprawia, że udaje się im osiągnąć doskonałe efekty estetyczne. Pacjenci mogą się spodziewać zaraz po operacji widocznych efektów powiększenia piersi oraz zwiększenia ich jędrności i pełności. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom naszych chirurgów blizny po operacji są niewielkie i bardzo mało widoczne, a z czasem stają się prawie niewidoczne.