fbpx
 • lek. med. Piotr Ciszewski

  Od lutego 2021 Dyrektor szpitala Centrum Medycznego WILMED z wieloletnią praktyką w zarządzaniu placówkami ochrony zdrowia. Specjalista chirurgii ogólnej. Posiada wieloletnie doświadczenie m.in. w zakresie operacji z zakresu chirurgii onkologicznej, ogólnej i plastycznej, a w szczególności chirurgii piersi, ginekomastii, rekonstrukcji piersi operacyjnej korekcji powłok brzusznych.

  Umów wizytę

  Lek. med. Piotr Ciszewski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgów.

  Lek. med. Piotr Ciszewski posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej, plastycznej i onkologicznej, m.in. w operacjach usuwania zmian nowotworowych piersi z jednoczesną rekonstrukcją, operacjach rekonstrukcyjnych po mastektomii, operacyjnym leczeniu ginekomastii, operacyjnych plastykach powłok brzusznych, przepuklin brzusznych.

  Lek. med. Piotr Ciszewski jest doświadczonym diagnostą z wieloletnią praktyką w przeprowadzaniu m.in. USG piersi, biopsji mammotomicznych, biopsji gruboigłowych pod kontrolą USG oraz biopsji cienkoigłowych węzłów chłonnych i tarczycy. Uczestniczył w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, takich jak:

  • Implantacja wszczepianych systemów do podawania chemioterapii – Wielkopolskie Centrum Onkologii,
  • Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna piersi – Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa,
  • Techniki rekonstrukcyjne piersi – European Society of Surgery,
  • Mammotomiczna biopsja piersi pod kontrolą USG – Mammotome Ethicon Endo-Surgery,
  • Węzeł chłonny wartowniczy – Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej,
  • Implantacja wszczepianych systemów do podawania chemioterapii – Wielkopolskie Centrum Onkologii,
  • Badania videodermatoskopowe skóry – Cosultronics,
  • USG gruczołów piersiowych – obrazowanie, system BIRADS, korelacje z innymi metodami obrazowania i histopatologią – Medycyna Praktyczna
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.

   Notice: Undefined index: c in /home/platne/serwer149987/public_html/wilmed/wp-content/themes/wilmed/footer.php on line 119