Proktologia estetyczna

Proktologia estetyczna to dość młoda dziedzina medycyny, zajmująca się poprawą wyglądu okolic odbytu, połączoną często z leczeniem zmian. Dla wielu pacjentów kłopoty z tym obszarem ciała są bardzo kłopotliwe, a wstyd czy zażenowanie sprawiają, że unikają wizyty u lekarza. Taka postawa jest błędna – odbyt to zupełnie naturalna część ludzkiego organizmu, a występujące tam zmiany, jak np. deformacja fałdów brzeżnych czy hemoroidy można szybko i skutecznie usuwać.

W Klinice Wilmed oferujemy Pacjentom kompleksową opiekę podczas zabiegów z zakresu proktologii estetycznej: począwszy od konsultacji z naszymi specjalistami, przez dobór najlepszej metody leczenia, aż po profesjonalnie wykonywane procedury oraz wizyty kontrolne. Zapewniamy przy tym życzliwą i pełną empatii atmosferę, a także poszanowanie intymności każdego Pacjenta. 

Czytaj

W Klinice Wilmed oferujemy Pacjentom kompleksową opiekę podczas zabiegów z zakresu proktologii estetycznej: począwszy od konsultacji z naszymi specjalistami, przez dobór najlepszej metody leczenia, aż po profesjonalnie wykonywane procedury oraz wizyty kontrolne. Zapewniamy przy tym życzliwą i pełną empatii atmosferę, a także poszanowanie intymności każdego Pacjenta. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę!

 • Zabiegi kosmetoproktologiczne

  Zabiegiem z zakresu kosmeto-proktologii jest usuwanie fałdów brzeżnych odbytu i innych niepożądanych zmian odbytu, które mogą u pacjentów powodować dyskomfort i różnego rodzaju problemy natury higienicznej.

  Czytaj więcej
  X

Specjaliści

 • Piotr Surowski

  lek. med. Piotr Surowski

  specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, proktolog

  Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1987 roku. Specjalizacja I stopnia chirurgii ogólnej zrealizowana w 1987 roku, zaś II specjalizacja stopnia w 1995 roku.

  Sprawdź

Cennik

 • Usługa
 • Cena
 • KOSMETOPROKTOLOGIA – USUNIECIE FAŁDÓW SKÓRNYCH /CENA ZA JEDEN FAŁD/
 • Od 1200,-
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.