Wilmed

jesteśmy tu dla Ciebie.

O nas

Dbamy o Twoje Zdrowie – oto nasza dewiza.

Klinika Medyczna WILMED zapewnia profesjonalną i troskliwą opiekę, dzięki usługom medycznym świadczonym przez wysoko wyspecjalizowany i doświadczony zespół, w skład którego wchodzą profesorowie medycyny, doktorzy medycyny, specjaliści oraz lekarze medycyny. Najważniejsza jest dla nas skuteczność w prowadzeniu terapii oraz zdrowie naszego pacjenta.

W klinice WILMED świadczymy wysokospecjalistyczne usługi medyczne w zakresie chirurgii onkologicznej i onkologii, pod patronatem prof. dr hab. med. Tadeusza Pieńkowskiego, prezesa Polskiego Towarzystwa Badań nad Rakiem Piersi.

Oferujemy Państwu możliwość wykonania szeregu nowoczesnych operacji i zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, proktologii, ginekologii i dermatologii oraz opiekę kardiologów, reumatologów, endokrynologów i internistów. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się także leczeniem chorób piersi i ich nowoczesną diagnostyką.

Proponujemy Państwu skorzystanie z szeregu wysokospecjalistycznych zabiegów chirurgii plastycznej, w tym m.in. operacji powiększania biustu przeprowadzanych przez prof. dr hab. n. med. Pawła Szychtę. Oferujemy również szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak: likwidacja zmarszczek, wypełnianie bruzd oraz różnego rodzaju zabiegi odmładzające, przeprowadzanych przez lekarza medycyny estetycznej.

Nasza klinika medyczna zajmuje się także przeprowadzaniem badań klinicznych mających na celu potwierdzenie bezpieczeństwa i skuteczności leków, wykorzystywanych do leczenia wielu schorzeń. Nad zdrowiem i bezpieczeństwem pacjenta, podczas badania klinicznego, czuwa lekarz specjalista zwany Badaczem. Kwalifikacje każdego Badacza weryfikowane są przez Komisję Bioetyczną oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych.

Poznaj nasze promocje!

Oferujemy szereg dogodnych obniżek na badania specjalistyczne.

Zobacz

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

ue stopka

© 2020 Przychodnia Wilmed

Wilmed ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a
02-954 Warszawa Wilanów

Pon-Pt: 8.00-20.00
Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]