Terapia osoczem bogatopłytkowym


Obecnie nowoczesne metody leczenia urazów osoczem bogatopłytkowym, dostępne są nie tylko dla sportowców.
Łokieć tenisisty może być skutkiem pracy przy komputerze, a ostroga piętowa, czy uszkodzenie chrząstki, efektem długiego siedzenia. Te i inne urazy można dziś wyleczyć w bardzo prosty sposób. Ratunkiem dla ścięgien i najskuteczniejszą metodą regeneracji uszkodzonych tkanek miękkich i stawów jest terapia osoczem bogato płytkowym – preparatem, który otrzymujemy z własnej krwi.

Celem zabiegu jest odbudowa uszkodzonych tkanek. Pożądany efekt, jest możliwy dzięki nowoczesnemu wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego, które wytwarza w organizmie pacjenta procesy naprawcze. Dzięki tej metodzie w zmienionych chorobowo lub uszkodzonych tkankach, dochodzi do procesu regeneracji, przyspieszenia gojenia się ran, stymulacji odbudowy mięśni, ścięgien oraz stawów. Stąd też nazwa ortopedia regeneracyjna.

Zapytaj naszych specjalistów zajmujących się terapią osoczem bogatopłytkowym o metody leczenia Twojej dolegliwości. Zapraszamy na konsultacje ortopedyczne do Kliniki WILMED w Warszawie.

Powrót Cennik

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".