Sala operacyjna – oferta wynajmu

Sala operacyjna w Centrum Medycznym Wilmed w Wilanowie powstała w 2016 roku. Jest ona dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Centrum – pacjent cały czas porusza się na jednym poziomie. Tuż obok znajdują się gabinety badań oraz diagnostyczny USG. Zabiegi wykonywane są w trybie planowym przed i popołudniowym, zazwyczaj od poniedziałku do piątku, a jeżeli zachodzi potrzeba również w weekendy. Najczęściej wykonywane są zabiegi zakresu chirurgii ogólnej, m.in. przepukliny, wodniaki jąder, ginekomastie, guzy piersi, wybrane zabiegi ortopedyczne oraz zabiegi chirugii plastycznej.

Sala operacyjna Centrum Medycznego Wilmed posiada klimatyzację i wentylację pozwalającą utrzymywać nadciśnienie powietrza. Jest dobrze wyposażona w niezbędny sprzęt operacyjny, m.in. aparat do znieczuleń firmy Draeger z monitorowaniem parametrów życiowych i głębokości anestezji, stół operacyjny Maquet przystosowany do środoperacyjnego monitorowania stanu pacjenta (np. przy wykorzystaniu aparatu RTG) podczas operacji, aparat RTG -ramię C do diagnostyki śródoperacyjnej, aparat USG do wykonywania znieczuleń przewodowych, bezcieniową lampę operacyjną, aparaturę do krio- i elekrokoagulacji.

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zapewnić specjalistyczną obsługę lekarsko-pielęgniarską oraz sprzęt jednorazowy niezbędny do specjalistycznych zabiegów. Zapewniamy profesjonalną opiekę pacjenta po zabiegu – posiadamy m.in. kardiomonitory, pulsoksymetry, aparaty do pomiaru ciśnienia krwi, dzięki czemu monitorujemy parametry życiowe pacjenta przez cały czas pobytu w naszej placówce.

Pacjentom proponujemy klimatyzowany dwuosobowy pokój z łazienką wyposażony, m.in. w elektrycznie sterowane łóżka, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz zapewniamy łatwość „przywoływania” personelu medycznego.

Koszty korzystania z sali operacyjnej wyliczane są indywidualnie dla każdego zabiegu i zależą od wielu czynników, m.in. zaangażowania personelu medycznego, zużycia leków, długości pobytu pacjenta w Centrum Medycznym Wilmed.

Gwarantujemy bezpieczne, komfortowe i przyjazne warunki pracy dla lekarzy i pobytu dla pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń +22 651 98 61 Wypełnij formularz