• Bezpłatne leczenie owrzodzeń w zespole stopy cukrzycowej

  Owrzodzenie w zespole stopy cukrzycowej to częste i poważne powikłanie zarówno w przypadku cukrzycy typu 1, jak i cukrzycy typu 2.

  Cukrzyca jest chorobą związaną z niedokrwieniem, neuropatią i deformacjami prowadzącymi często do rozwinięcia się owrzodzenia na stopach.

  Przyczyną tych zmian jest tzw. neuropatia obwodowa, czyli uszkodzenie włókien nerwowych oraz zmiany w naczyniach krwionośnych. Chory może odczuwać pieczenie, mrowienie lub drętwienie kończyn, zwłaszcza wieczorem i w nocy. Nieleczony zespół stopy cukrzycowej może prowadzić nawet do obumarcia kończyny.

Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu klinicznym dotyczącym przewlekłego, niegojącego się owrzodzenia stopy cukrzycowej z owrzodzeniem znajdującym się na części podeszwowej stopy. Owrzodzenie nie może być spowodowane  przez niedokrwienie kończyn dolnych.

Decyzja o przystąpieniu należy wyłącznie do Państwa, udział w badaniu jest osobistym wyborem a my chętnie udzielimy wszelkich informacji potrzebnych do podjęcia decyzji.

Udział w badaniu niesie ze sobą następujące korzyści dla pacjenta:
• uczestnicy otrzymują bezpłatnie związane z badaniem leczenie prowadzone przez naszych lekarzy specjalistów oraz opiekę wykwalifikowanego zespołu pielęgniarskiego
• ciągły system monitorowania stanu owrzodzenia
• możliwość nowych sposobów leczenia
• zwrot kosztów transportu

Do badania mogą zakwalifikować się pacjenci leczeni ambulatoryjnie z powodu owrzodzeń w zespole stopy cukrzycowej, z rozpoznaną i udokumentowaną cukrzycą typu 1 lub 2.

Zapraszamy do Centrum Medycznego Wilmed. Nasza placówka mieści się w dzielnicy Wilanów na ulicy Wiktorii Wiedeńskiej 9a.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numery:
606 548 346 692 407 540

Skontaktować się z nami można również za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: trials@wilmed.pl

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.