kardiologiaWedług danych Głównego Urzędu Statystycznego, choroby serca i układu krążenia to jedna z najczęstszych przyczyn przedwczesnych zgonów w naszym kraju – tylko w 2013 r. na każde 100 tys. zgonów osób do 64. roku życia aż 92 były spowodowane tego typu schorzeniami. Z tego powodu tak istotne są badania profilaktyczne i diagnostyczne, przeprowadzane przez specjalistów z Kliniki Medycznej Wilmed.

Badania kardiologiczne

Regularne badania kardiologiczne to jeden z najważniejszych elementów zapobiegania i leczenia chorób serca oraz układu krążenia. Szczególnie ważne są one dla osób powyżej 50. roku życia – w tym wieku bowiem znacznie wzrasta ryzyko wystąpienia tego typu schorzeń. Badania kardiologiczne pozwalają na ocenę budowy anatomicznej oraz pracy serca, zdiagnozowanie wszelkich związanych z tym zaburzeń, a także ocenę działania naczyń wieńcowych i zastawek serca, przepływu krwi w naczyniach, tolerancji wysiłku czy zdiagnozowanie nadciśnienia.
W Klinice Medycznej Wilmed badaniami kardiologicznymi zajmują się wyspecjalizowani w tym zakresie lekarze, do dyspozycji których pozostaje nowoczesny sprzęt, pozwalający na dokładną diagnostykę. Nasi lekarze zajmują się również leczeniem schorzeń serca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Powrót Cennik – konsultacje Cennik – badania

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".