Klinika Wilmed

Strona główna / Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna

Kobieta

Czym jest ginekologia estetyczna?

Kłopoty z wyglądem i funkcjonowaniem narządów płciowych bywają dla wielu kobiet przyczyną kompleksów oraz obniżonej samooceny. Przebyte porody, choroby i operacje, urazy mechaniczne, wady wrodzone czy naturalne procesy starzenia organizmu – wszystkie te czynniki mogą powodować zmiany w wyglądzie okolic intymnych, prowadząc do obniżenia libido i jakości życia seksualnego oraz skutkując kłopotami w budowaniu relacji z partnerem. Jeszcze niedawno kobiety były zmuszone borykać się z takimi kłopotami do końca życia, ale rozwój medycyny oraz nowoczesnych, mało inwazyjnych i bezpiecznych technik zabiegowych doprowadził do wyodrębnienia się stosunkowo młodej dziedziny medycyny, czyli ginekologii estetycznej.

Ogólnie, ginekologia estetyczna to zabiegi oraz operacje, mające na celu przywrócenie estetycznego wyglądu i pełnej funkcjonalności żeńskich narządów płciowych. Poddawanie się takim procedurom nie jest już uważane za fanaberię, a po prostu kolejną możliwość dbania o swoje dobre samopoczucie oraz zdrowie. W wielu przypadkach defekty narządów płciowych skutkują bowiem również kłopotami zdrowotnymi pacjentek, takimi jak nietrzymanie moczu czy obtarcia naskórka w okolicach intymnych. Do najpopularniejszych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej zalicza się obecnie plastyka pochwy (waginoplastyka), plastyka warg sromowych (labioplastyka), lifting krocza, plastyka łechtaczki czy powiększanie punktu G.

W Klinice Wilmed oferujemy naszym pacjentkom nowoczesne procedury z zakresu ginekologii estetycznej, wykonywane przez najlepszych w swoim fachu specjalistów – lekarzy o udokumentowanym doświadczeniu, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli podczas licznych kursów oraz szkoleń. Paniom, które zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, gwarantujemy pełne empatii, życzliwości oraz dyskrecji indywidualne podejście do ich problemów. Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt
Umów się na wizytę w Wilmed

Specjaliści

Artur Drobniak

dr. n. med.

Artur Drobniak

Specjalista ginekologii i położnictwa

Przejdź dalej
Monika Drobniak

lek. med.

Monika Drobniak

Specjalista ginekologii i położnictwa

Przejdź dalej
jakub rzepka

lek. med. dr n. med.

Jakub Rzepka

Specjalista ginekologii, położnictwa i ginekologii onkologicznej

Przejdź dalej
Joanna Bonarek-Sztaba

Specjalista ginekologii i położnictwa

Przejdź dalej

Cennik

Cennik zabiegów

Labioplastyka (plastyka warg sromowych)

od 6 000,-

Waginoplastyka

od 6 000,-

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok.U2
02-954 Warszawa - Wilanów

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 20:00