Terapia przeciążeniowych bólów pleców

Co to są bóle przeciążeniowe?

Bóle przeciążeniowe –  inaczej zespół przeciążeniowy stawów i mięśni okolicy lędźwiowo-krzyżowej powstaje na skutek długotrwałego utrzymywania jednej postawy np. siedzącej przy pracy biurowej, pracy przy komputerze, zabiegów stomatologicznych itp. Przedłużone przebywanie w/w pozycji zmusza mięśnie do ciągłego wysiłku w celu utrzymania postawy. Dochodzi wtedy do powstania przykurczów mięśniowych i zwiększonego obciążenia stawów. Powoduje to bóle, sztywność tych okolic i grozi powstaniem trwałych urazów. Zabiegi terapii manualnej mają na celu usunięcie bólu i ograniczeń ruchowych oraz przywrócenie właściwego napięcia i elastyczności tkanek miękkich.

Zapytaj naszych specjalistów zajmujących się terapią manualną o metody leczenia Twojej dolegliwości. Zapraszamy na zabiegi fizjoterapeutyczne do Kliniki WILMED w Warszawie.

Powrót Cennik

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".