Współpraca z dietetykiem

Współpraca z dietetykiem w Klinice Medycznej Wilmed rozpoczyna się od pierwszej, trwającej około 60-90 minut wizyty. Składa się ona z następujących elementów:

  1. Konsultacja dietetyczna
  2. Wywiad żywieniowo-zdrowotny – pacjent odpowiada na pytania dietetyka dotyczące jego stanu zdrowia, dotychczasowego sposobu odżywiania i nawyków żywieniowych, trybu życia, preferencji kulinarnych.
  3. Analiza wyników badań laboratoryjnych – pacjent powinien posiadać przy sobie wyniki aktualnych badań laboratoryjnych krwi i moczu.
  4. Omówienie dzienniczka żywieniowego – jest to spis posiłków spożytych przez pacjenta w trakcie 3 ostatnich dni: 2 roboczych i 1 dnia wolnego.
  5. Badanie składu ciała – pomiar wykonywany na profesjonalnym analizatorze InBody120.

W trakcie pierwszej wizyty ustalana jest także potrzeba i ewentualna częstotliwość przeprowadzania wizyt kontrolnych, podczas których analizowane są postępy w diecie, ustalane kolejne cele i rozwiewane ewentualne wątpliwości. Wizyty kontrolne powinny odbywać się co najmniej raz w miesiącu.

W trakcie pierwszej wizyty ustala się również, czy pacjent wymaga opracowania indywidualnego planu żywieniowego. Jest to dopasowana do potrzeb, stanu zdrowia, trybu życia, postawionych sobie celów oraz preferencji kulinarnych dieta, obejmująca 7 zestawów zawierających 4-5 posiłków. Indywidualny plan żywieniowy zawiera zalecenia dietetyka, wskazówki dotyczące przygotowywania posiłków oraz listę zakupów niezbędnych do przygotowania każdego posiłku.

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne do Kliniki WILMED w Warszawie.

Powrót

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".