Powiększenie penisa tłuszczem – lipofilling

Powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową jest metodą skuteczną i bezpieczną. Nie niesie z sobą ryzyka zaburzenia utrzymywania się satysfakcjonującego wzwodu prącia.

Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową jest metodą skuteczną i bezpieczną. Nie niesie z sobą ryzyka zaburzenia utrzymywania się satysfakcjonującego wzwodu prącia, co może mieć miejsce po operacji przecinania więzadła wieszadłowego. Wstrzyknięcie komórek tłuszczowych nie uszkadza aparatu utrzymującego członek w prawidłowej pozycji. Osiągnięcie i utrzymanie erekcji ma podstawowe znaczenie podczas stosunku, dlatego warto wybrać taką metodę, która go nie upośledzi.

Wskazania do wykonania zabiegu powiększenia penisa

Głównymi wskazaniami do wykonania zabiegu powiększania prącia własnym tłuszczem należą:

 • mały obwód prącia

 • potrzeba poprawy wyglądu i rozmiaru penisa

 • kompleksy i brak pewności siebie, będące wynikiem braku zadowolenia z wielkości prącia

 • problemy z odczuwaniem satysfakcji seksualnej

Na czym polega zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem?

Powiększanie penisa własnym tłuszczem jest małoinwazyjnym zabiegiem, który polega na podaniu do członka komórek tłuszczowych, uzyskanych od pacjenta za pomocą liposukcji brzucha, ud lub pośladków. Procedura nie wymaga podawania do prącia materiałów syntetycznych, które mogą wywoływać reakcje uczuleniowe.

Powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową jest metoda skuteczną i bezpieczną. Nie niesie z sobą ryzyka zaburzenia utrzymywania się satysfakcjonującego wzwodu prącia, co może mieć miejsce po operacji przecinania więzadła wieszadłowego. Wstrzyknięcie komórek tłuszczowych nie uszkadza aparatu utrzymującego członek w prawidłowej pozycji.

Specjaliści

Doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywane podczas zabiegów nowoczesne metody sprawiają, że udaje się im osiągać największą skuteczność zabiegu. 

Zabiegi powiększania penisa własnym tłuszczem wykonasz w Klinice Wilmed, a specjalistą zajmującym się ich wykonywaniem jest:

Zalety metody powiększania penisa własnym tłuszczem

 • Uniknięcie zabiegu operacyjnego

  Powiększanie penisa własnym tłuszczem jest zabiegiem małoinwazyjnym.

 • Uniknięcie reakcji uczuleniowych

  Procedura nie wymaga podawania do prącia materiałów syntetycznych, które mogą wywoływać reakcje uczuleniowe.

 • Zabieg ten jest skuteczny i bezpieczny

  Nie niesie z sobą ryzyka zaburzenia utrzymywania się satysfakcjonującego wzwodu prącia.

 • Krótki czas rekonwalescencji

  Zastosowanie własnych komórek tłuszczowych w powiększaniu penisa umożliwia skrócenie czasu rekonwalescencji tylko do 5-7 dni.

 • Szybki czas osiągnięcia ostatecznych efektów

  Ostateczne efekty pogrubienia prącia widoczne są już po dwóch tygodniach. 

Co nas wyróżnia

 • Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów z zakresu urologii
 • Zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu nowoczesnych technik i metod
 • Zabieg może być wykonany w znieczuleniu dożylnym
 • Jeszcze tego samego dnia można wrócić do domu
 • Zapewniamy pełną dyskrecję i poszanowanie intymności pacjenta

Cennik

 • POWIĘKSZANIE PRĄCIA TŁUSZCZEM
  od 5 000,-

FAQ

 • Jakie są metody powiększania penisa?

  Obecnie istnieje na rynku wiele różnych metod służących do powiększania prącia, jednak nie wszystkie sposoby są skuteczne. Wykorzystuje się m.in. specjalne pompki, ekspandery, implanty z silikonu, iniekcje kwasu hialuronowego oraz przeszczepy własnego tłuszczu. Oprócz operacji chirurgicznych jedną z najskuteczniejszych metod jest wykorzystanie własnego tłuszczu..

 • Powiększania penisa tłuszczem – gdzie na zabieg w Warszawie?

  Penis – najczulsza część ciała mężczyzny – od wieków jest dumą mężczyzn i wyznacznikiem ich męskości. W Internecie znajdziemy wiele informacji na temat powiększania członka, ale tylko rozsądny wybór skutecznej i bezpiecznej metody może stanowić klucz do zwiększenia pewności siebie i uzyskania większej satysfakcji z seksu. Wiele placówek medycznych oferuje zabiegi powiększania penisa. Gdzie zatem się zgłosić, gdy będziemy chcieli wykonać taki zabieg w Warszawie? Którą klinikę wybrać? Nasz tekst może pomóc Ci w wyborze odpowiedniego miejsca, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

 • Powiększania penisa tłuszczem w Warszawie – gdzie są oferowane?

  Jeśli poświęcimy chwilę na zgłębienie zagadnienia, to szybko ustalimy, że zabiegi na powiększanie penisa oferują różne kliniki. Najwięcej z nich działa właśnie na terenie Warszawy. Jednak pamiętajmy, że wybór odpowiedniego miejsca nigdy nie może być przypadkowy. Musimy pamiętać, że zabieg powiększania prącia wykonywany jest za pomocą różnych metod, ale również, że bardzo zróżnicowana jest jakość świadczenia tego typu usług medycznych. Jeśli zatem nie chcemy narazić się na rozczarowanie, to warto o tym pamiętać i zawsze rozważnie wybierać klinikę, do której zgłosimy się na zabieg.

 • Powiększania penisa tłuszczem w Warszawie – gdzie ostatecznie się zgłosić?

  Gdzie zatem się zgłosić na zabieg? Gdzie w Warszawie otrzymamy należyte wsparcie w tym zakresie? Na pewno nasza uwaga powinna skupić się na profesjonalnych klinikach, które z sukcesami działają na rynku i zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Oczywiście ważne jest, by cena zabiegu powiększania penisa była zgodna z naszymi możliwościami finansowymi. Jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest wysoka jakość usług, jak również doświadczenie specjalistów w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dodatkowo warto też sprawdzać, jaką opinią cieszą się poszczególne kliniki wśród innych pacjentów. Z tym jednak nie powinno być trudności, zwłaszcza że do dyspozycji mamy Internet, a wraz z nim wyszukiwarkę internetową. Wpisanie w polu wyszukiwania frazy powiększanie penisa warszawa opinie sprawi, że w przeciągu kilku sekund dowiemy się, które kliniki cieszą się nienaganną opinią wśród pacjentów, a których lepiej unikać. Warto przy tym zaznaczyć, że wystarczy nam już kilka takich opinii, by wyrobić sobie własne zdanie i określić, gdzie warto zgłosić się na zabieg powiększania penisa tłuszczem.

 • Powiększania penisa tłuszczem w klinice WILMED – szybko, skutecznie, estetycznie.

  W klinice Wilmed doświadczeni specjaliści z zakresu urologii wykonują nowoczesne i skuteczne zabiegi powiększania penisa tłuszczem – lipofilling.  Doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywane podczas operacji nowoczesne metody sprawiają, że udaje się osiągnąć m.in. doskonałe efekty estetyczne. Pacjenci zdobywają pewność siebie i wyższą samoocenę oraz poprawę jakości życia seksualnego. Oczywiście cały proces diagnostyki i leczenia prowadzimy z poszanowaniem godności i intymności pacjenta oraz w pełni dyskretnie!!

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.