Czym jest proktologia estetyczna

Proktologia-estetycznaProktologia estetyczna to dość młoda dziedzina medycyny, zajmująca się poprawą wyglądu, połączoną często z leczeniem zmian w okolicach odbytu. Dla wielu pacjentów kłopoty z tym obszarem ciała są bardzo kłopotliwe, a wstyd czy zażenowanie sprawiają, że unikają wizyty u lekarza. Taka postawa jest błędna – odbyt to zupełnie naturalna część ludzkiego organizmu, a występujące tam zmiany, jak np. deformacja fałdów brzeżnych czy hemoroidy można szybko i skutecznie usuwać.

W Klinice Wilmed oferujemy Pacjentom kompleksową opiekę podczas zabiegów z zakresu proktologii estetycznej: począwszy od konsultacji z naszymi specjalistami, przez dobór najlepszej metody leczenia, aż po profesjonalnie wykonywane procedury oraz wizyty kontrolne. Zapewniamy przy tym życzliwą i pełną empatii atmosferę, a także poszanowanie intymności każdego Pacjenta. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę!

Zabiegi proktologii estetycznej

Nasi specjaliści

Piotr Ciszewski

lek. med.

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".