Labioplastyka

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA   – ESTETYCZNA KOREKCJA INTYMNYCH NARZĄDÓW ZEWNĘTRZNYCH

labioplastykaLabioplastyka  – plastyka warg sromowych

Labioplastyka to zabieg chirurgiczny zmierzający do korekcji nieprawidłowych, zdeformowanych  lub nierównych warg sromowych mniejszych i większych u kobiet.

Przerost lub asymetria warg sromowych nie tylko wpływa na gorsze samopoczucie pacjentki,  ale skutkuje również bolesnymi podrażnieniami np. podczas uprawiania sportów (jazda konna, jazda na rowerze). Bywa, że problemy związane z budową warg sromowych negatywnie wpływają na doznania seksualne pacjentki, co doprowadza do zaniku libido jak również może skutkować silną depresją.

W czasie zabiegu zmniejszenia warg sromowych mniejszych, dochodzi do jednoczesnego usunięcia nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i tkanki tłuszczowej.

Korekcja warg sromowych większych polega na nadaniu im odpowiedniego kształtu i sprężystości poprzez wypełnienie ich tłuszczem pacjentki, pobranym z okolicy pępkowej. Możliwe jest również wstrzyknięcie tzw. wypełniaczy, w tym przypadku pochodnych kwasu hialuronowego. Wykonuje się również zabiegi korekcji warg sromowych większych z powodu ich zaniku (atrofii) związanego  zwykle ze spadkiem masy ciała lub z utratą elastyczności wraz z wiekiem.

Podczas jednego zabiegu można wykonać labioplastykę połączoną z waginoplastyką.

Zabieg labioplastyki jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub na życzenie pacjentki w znieczuleniu ogólnym.

Zapytaj naszych specjalistów zajmujących się zabiegami labioplastyki o metody leczenia Twojej dolegliwości. Zapraszamy na konsultacje do Kliniki Urody WILMED w Warszawie.

Powrót Cennik

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

ue stopka

© 2019 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]