Czym jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia-estetycznaKłopoty z wyglądem i funkcjonowaniem narządów płciowych bywają dla wielu kobiet przyczyną kompleksów oraz obniżonej samooceny. Przebyte porody, choroby i operacje, urazy mechaniczne, wady wrodzone czy naturalne procesy starzenia organizmu – wszystkie te czynniki mogą powodować zmiany w wyglądzie okolic intymnych, prowadząc do obniżenia libido i jakości życia seksualnego oraz skutkując kłopotami w budowaniu relacji z partnerem. Jeszcze niedawno kobiety były zmuszone borykać się z takimi kłopotami do końca życia, ale rozwój medycyny oraz nowoczesnych, mało inwazyjnych i bezpiecznych technik zabiegowych doprowadził do wyodrębnienia się stosunkowo młodej dziedziny medycyny, czyli ginekologii estetycznej.

Ogólnie, ginekologia estetyczna to zabiegi oraz operacje, mające na celu przywrócenie estetycznego wyglądu i pełnej funkcjonalności żeńskich narządów płciowych. Poddawanie się takim procedurom nie jest już uważane za fanaberię, a po prostu kolejną możliwość dbania o swoje dobre samopoczucie oraz zdrowie. W wielu przypadkach defekty narządów płciowych skutkują bowiem również kłopotami zdrowotnymi pacjentek, takimi jak nietrzymanie moczu czy obtarcia naskórka w okolicach intymnych. Do najpopularniejszych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej zalicza się obecnie plastyka pochwy (waginoplastyka), plastyka warg sromowych (labioplastyka), lifting krocza, plastyka łechtaczki czy powiększanie punktu G.

W Klinice Wilmed oferujemy naszym Pacjentkom nowoczesne procedury z zakresu ginekologii estetycznej, wykonywane przez najlepszych w swoim fachu specjalistów – lekarzy o udokumentowanym doświadczeniu, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli podczas licznych kursów oraz szkoleń. Paniom, które zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, gwarantujemy pełne empatii, życzliwości oraz dyskrecji indywidualne podejście do ich problemów. Zachęcamy do kontaktu!

Zabiegi ginekologii estetycznej

Nasi specjaliści

lek

Małgorzata Figat

lek. med.

ue stopka

© 2020 Przychodnia Wilmed

Wilmed ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a
02-954 Warszawa Wilanów

Pon-Pt: 8.00-20.00
Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]