Czym jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia-estetycznaKłopoty z wyglądem i funkcjonowaniem narządów płciowych bywają dla wielu kobiet przyczyną kompleksów oraz obniżonej samooceny. Przebyte porody, choroby i operacje, urazy mechaniczne, wady wrodzone czy naturalne procesy starzenia organizmu – wszystkie te czynniki mogą powodować zmiany w wyglądzie okolic intymnych, prowadząc do obniżenia libido i jakości życia seksualnego oraz skutkując kłopotami w budowaniu relacji z partnerem. Jeszcze niedawno kobiety były zmuszone borykać się z takimi kłopotami do końca życia, ale rozwój medycyny oraz nowoczesnych, mało inwazyjnych i bezpiecznych technik zabiegowych doprowadził do wyodrębnienia się stosunkowo młodej dziedziny medycyny, czyli ginekologii estetycznej.

Ogólnie, ginekologia estetyczna to zabiegi oraz operacje, mające na celu przywrócenie estetycznego wyglądu i pełnej funkcjonalności żeńskich narządów płciowych. Poddawanie się takim procedurom nie jest już uważane za fanaberię, a po prostu kolejną możliwość dbania o swoje dobre samopoczucie oraz zdrowie. W wielu przypadkach defekty narządów płciowych skutkują bowiem również kłopotami zdrowotnymi pacjentek, takimi jak nietrzymanie moczu czy obtarcia naskórka w okolicach intymnych. Do najpopularniejszych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej zalicza się obecnie plastyka pochwy (waginoplastyka), plastyka warg sromowych (labioplastyka), lifting krocza, plastyka łechtaczki czy powiększanie punktu G.

W Klinice Wilmed oferujemy naszym Pacjentkom nowoczesne procedury z zakresu ginekologii estetycznej, wykonywane przez najlepszych w swoim fachu specjalistów – lekarzy o udokumentowanym doświadczeniu, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli podczas licznych kursów oraz szkoleń. Paniom, które zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, gwarantujemy pełne empatii, życzliwości oraz dyskrecji indywidualne podejście do ich problemów. Zachęcamy do kontaktu!

Zabiegi ginekologii estetycznej

Nasi specjaliści

lek

Małgorzata Figat

lek. med.

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".