Problemy ze wzwodem

Schorzenie to dotyczy ponad 100 mln mężczyzn na całym świecie i 1,5 mln – w Polsce.

Problem z zaburzeniami wzwodu jest dla wielu mężczyzn tematem wstydliwym i stanowi barierę psychologiczną przed kontaktem z lekarzem. Pacjent obawia się krepujących pytań. Zachęcający jest jednak fakt, że nowoczesne podejście do leczenia tego schorzenia wprowadza możliwość wypełnienia przed wizytą tzw. kwestionariusza życia seksualnego, na podstawie, którego lekarz może ocenić wielkość problemu, unikając zadawania krępujących pytań!

Istnieją jednak nowoczesne metody leczenia tego schorzenia, dzięki którym jest ono uleczalne u większości mężczyzn i pozwala na powrót do możliwości prowadzenia satysfakcjonującego życia seksualnego!

Stanowią one bardzo często połączenie leczenia farmakologicznego (stosowanie odpowiednich leków doustnych lub wstrzyknięć działających na naczynia krwionośne ułatwiające wypełnianie się krwią ciał jamistych) i psychoterapii.

Najważniejsze jest jednak, aby pacjent zgłosił się do specjalisty, który oceni przyczyny powstania choroby i zaleci odpowiednie leczenie zarówno przyczyn wystąpienia choroby jak i jej objawów.

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń +22 651 98 61 Wypełnij formularz
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.