fbpx
 • Bezpłatne leczenie grzybicy skóry

  Grzybica skóry jest jedną z najczęściej występujących chorób dermatologicznych. Choroba ta objawia się dużym zaczerwienieniem skóry, świądem, bolesnością lub wysiękiem. Zmiany te mogą występować na całym ciele.

Leczenie grzybic jest bezwzględnie konieczne ze względu na to, że jest to choroba zakaźna dla otoczenia oraz groźna dla pacjenta z powodu możliwości wystąpienia powikłań w chorobę układową. Nieleczone grzybice mogą trwać latami.

Czy cierpicie Państwo z powodu dużego zaczerwienienia, bolesności oraz wysięków w fałdach skóry? 
Najprawdopodobniej cierpią Państwo z powodu umiarkowanego lub ostrego zapalenia skóry wywołanego przez grzyby (drożdżaki). Zmiany te występują najczęściej, chociaż nie wyłącznie, w okolicach pachwiny, pod piersiami, w okolicach narządów płciowych lub brzucha, a czasami pomiędzy palcami u rąk i u stóp.

Poszukujemy pacjentów, którzy chcieliby wziąć udział w badaniu klinicznym w wieku od 18 roku życia oraz starszych dotkniętych tą chorobą skóry. Wszyscy kwalifikujący się uczestnicy otrzymają związane z badaniem leczenie prowadzone przez naszych specjalistów, którzy są wynagradzani przez sponsora. Otrzymają Państwo również zwrot kosztów podróży oraz rekompensatę za poświęcony czas.

Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy skontaktować się z kliniką Wilmed w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat uczestnictwa.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 606 548 346, 692 407 540
lub adresem e-mail:  trials@wilmed.pl

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną.