Bezpłatne leczenie grzybicy skóry

Bezpłatne badanie kliniczne związane z leczeniem grzybicy skóry

Grzybica skóry jest jedną z najczęściej występujących chorób dermatologicznych. Choroba ta objawia się dużym zaczerwienieniem skóry, świądem, bolesnością lub wysiękiem. Zmiany te mogą występować na całym ciele.

Leczenie grzybic jest bezwzględnie konieczne ze względu na to, że jest to choroba zakaźna dla otoczenia oraz groźna dla pacjenta z powodu możliwości wystąpienia powikłań w chorobę układową. Nieleczone grzybice mogą trwać latami.

Czy cierpicie Państwo z powodu dużego zaczerwienienia, bolesności oraz wysięków w fałdach skóry?
Najprawdopodobniej cierpią Państwo z powodu umiarkowanego lub ostrego zapalenia skóry wywołanego przez grzyby (drożdżaki). Zmiany te występują najczęściej, chociaż nie wyłącznie, w okolicach pachwiny, pod piersiami, w okolicach narządów płciowych lub brzucha, a czasami pomiędzy palcami u rąk i u stóp.
Poszukujemy pacjentów, którzy chcieliby wziąć udział w badaniu klinicznym w wieku od 18 roku życia oraz starszych dotkniętych tą chorobą skóry. Wszyscy kwalifikujący się uczestnicy otrzymają związane z badaniem leczenie prowadzone przez naszych specjalistów, którzy są
wynagradzani przez sponsora. Otrzymają Państwo również zwrot kosztów podróży oraz rekompensatę za poświęcony czas.
Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy skontaktować się z kliniką Wilmed w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat uczestnictwa.

Prosimy o kontakt telefoniczny:

606 548 346

692 407 540

lub adresem e-mail:  trials@wilmed.pl

Powrót

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

 

ue stopka

© 2020 Przychodnia Wilmed

Wilmed ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa Wilanów

Pon-Pt: 8.00-20.00
Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]