Badania kliniczne - O nas

wnetrze1-4Centrum medyczne WILMED to placówka działająca w Warszawie od 1999 roku. Zapewniamy naszym pacjentom profesjonalną i troskliwą opiekę dzięki usługom medycznym świadczonym przez wysoko wyspecjalizowany i doświadczony zespół profesorsko – lekarski. Najważniejsza jest dla nas skuteczność w prowadzeniu terapii, zdrowie naszego pacjenta, jego poczucie komfortu i satysfakcji. W klinice WILMED świadczymy  m in. wysokospecjalistyczne usługi medyczne w zakresie chirurgii onkologicznej i onkologii, pod patronatem Prof. dr hab. n. med. Tadeusza Pieńkowskiego, prezesa Polskiego Towarzystwa do Badań nad Rakiem Piersi. Dodatkowo, posiadamy od wielu lat zakontraktowane z Narodowym Funduszem Zdrowia, poradnie dermatologiczną, proktologiczną oraz chirurgii onkologicznej. Zespół zatrudnionych lekarzy naszego centrum liczy ponad 30 osób posiadających szkolenia i certyfikaty z zakresu GCP, ISO14155 oraz IATA, a także wykwalifikowane pielęgniarki i koordynatorów.

Dysponując zapleczem operacyjnym wykonujemy szereg nowoczesnych operacji i zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, plastycznej, proktologii, flebologii, ginekologii, ortopedii i medycyny estetycznej. Konsultacji pacjentom udzielają także lekarze reumatolodzy, endokrynolodzy, dermatolodzy, kardiolodzy i interniści.

Wieloletnie doświadczenie, doskonale wykształcony personel, wysoka jakość oferowanych usług oraz umiejętność dostosowania się do wymagań sponsorów pozwoliło na rozszerzenie naszej działalności w zakresie prowadzenia badań klinicznych. Badania realizowane są zgodnie z zaleceniami ICH-GCP (zasady dobrej praktyki klinicznej), przepisami prawnymi ustawodawstwa polskiego oraz regulacjami EMA (Europejska Agencja Leków) i FDA (Agencja Żywności i Leków). Ośrodek badań klinicznych powstał w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie naszych Badaczy zdobyte podczas prowadzenia wielu międzynarodowych badań klinicznych fazy II, III i IV. Praca naszych badaczy została niejednokrotnie wysoko oceniona przez audytorów i inspekcję FDA.

Badania kliniczne wykonujemy zarówno na zlecenie firm – Clinical Research Organization (CRO), a także firm farmaceutycznych i biotechnologicznych.

ue stopka

© 2020 Przychodnia Wilmed

Wilmed ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a
02-954 Warszawa Wilanów

Pon-Pt: 8.00-20.00
Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]