Bezpłatne leczenie przewlekłej obturacyjnej choroby płus (POChP)

BEZPŁATNE-LECZENIE-PRZEWLEKŁEJ-OBTURACYJNEJ-CHOROBY-PŁUC-(POChP)POChP jest postępującą chorobą, która charakteryzuje się utrudnionym przepływem powietrza przez drogi oddechowe. Jest to związane z reakcją zapalną płuc i oskrzeli na działanie toksycznych pyłów bądź gazów, np. dymu tytoniowego.

Choroba objawia się początkowo kaszlem. U chorych na POChP ma on charakter przewlekły, występuje dłużej niż przez 3 miesiące w roku, także poza okresem przeziębień i często towarzyszy mu odkrztuszanie plwociny. Często kaszel nasila się w godzinach porannych – po obudzeniu chory kaszle przez kilka minut, a ulgę przynosi mu odkrztuszenie plwociny. W kolejnych etapach choroby pojawia się duszność. Początkowo występuje ona zwykle podczas wysiłku, a następnie stopniowo ogranicza wydolność wysiłkową chorego. Chory zauważa, że wysiłki, które kilka lat temu nie sprawiały mu problemów np. wejście po schodach na 1 lub 2 piętro, obecnie powodują zadyszkę lub nawet konieczność odpoczynku w celu nabrania tchu. Zaostrzenia tej choroby objawiają się nagłymi epizodami nasilonej duszności, którym często towarzyszy kaszel i nadprodukcja śluzu. Mogą one trwać przez kilka dni, a nawet tygodni.

POChP jest chorobą, która znacząco wpływa na jakość życia chorego, ale daje się leczyć.

Obecnie Centrum Medyczne Wilmed uczestniczy w międzynarodowym, naukowym badaniu klinicznym leków nowej generacji stosowanych w leczeniu POChP. Naszym pacjentom dajemy możliwość leczenia nowoczesną metodą, przy użyciu najnowszych leków podawanych za pomocą inhalatora, niedostępnych jeszcze do powszechnego stosowania.

Proponujemy Pacjentom uczestnictwo w badaniu klinicznym, w ramach którego otrzymują bezpłatne leczenie obturacyjnej choroby płuc (POChP). Przez okres 5 miesięcy pacjent ma odbyć 7 bezpłatnych wizyt (co 4 tygodnie) w Centrum Medycznym Wilmed w Warszawie. Wizyta kontrolna (8) po zakończonym okresie leczenia odbędzie się telefonicznie z lekarzem prowadzącym.

Nie wymagamy skierowania z NFZ. Konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne oraz opieka personelu medycznego jest bezpłatna!

W ramach tego badania naszym pacjentom oferujemy:

  • udział w nowoczesnej metodzie leczenia;
  • bezpłatny dostęp do nowoczesnych leków;
  • stałą opiekę lekarza specjalisty;
  • regularną kontrolę stanu zdrowia;
  • bezpłatne badania diagnostyczne (spirometria, ekg, badania krwi);
  • zwrot kosztów podróży do ośrodka.

Zapraszamy osoby:

  • dorosłe w wieku 40 – 85 lat
  • z rozpoznaną co najmniej rok temu obturacyjną chorobą płuc (stopień umiarkowany lub ciężki)
  • nie chorujący na astmę oskrzelową lub inne choroby układu oddechowego
  • nie chorujący na choroby nowotworowe

Podane powyżej informacje zostaną Państwu szczegółowo wyjaśnione przez lekarza specjalistę podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej, kwalifikującej pacjenta do badania i leczenia.

Badanie realizowane jest w Bioconcept, Centrum Medyczne WILMED – ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A lok. U2 w Warszawie.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się Działem badań klinicznych naszego ośrodka pod adresem trials@wilmed.pl lub telefonicznie 692-407-540 (pn-pt. 8:00-20:00)

Powrót

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

 

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".