Bezpłatne leczenie przewlekłej obturacyjnej choroby płus (POChP)

Bezpłatne-leczenie-przewlekłej-obturacyjnej-choroby-płusPOChP jest postępującą chorobą, która charakteryzuje się utrudnionym przepływem powietrza przez drogi oddechowe. Jest to związane z reakcją zapalną płuc i oskrzeli na działanie toksycznych pyłów bądź gazów, np. dymu tytoniowego.

Choroba objawia się początkowo kaszlem. U chorych na POChP ma on charakter przewlekły, występuje dłużej niż przez 3 miesiące w roku, także poza okresem przeziębień i często towarzyszy mu odkrztuszanie plwociny. Często kaszel nasila się w godzinach porannych – po obudzeniu chory kaszle przez kilka minut, a ulgę przynosi mu odkrztuszenie plwociny. W kolejnych etapach choroby pojawia się duszność. Początkowo występuje ona zwykle podczas wysiłku, a następnie stopniowo ogranicza wydolność wysiłkową chorego. Chory zauważa, że wysiłki, które kilka lat temu nie sprawiały mu problemów np. wejście po schodach na 1 lub 2 piętro, obecnie powodują zadyszkę lub nawet konieczność odpoczynku w celu nabrania tchu. Zaostrzenia tej choroby objawiają się nagłymi epizodami nasilonej duszności, którym często towarzyszy kaszel i nadprodukcja śluzu. Mogą one trwać przez kilka dni, a nawet tygodni.

POChP jest chorobą, która znacząco wpływa na jakość życia chorego, ale daje się leczyć.

Obecnie Centrum Medyczne Wilmed uczestniczy w międzynarodowym, naukowym badaniu klinicznym leków nowej generacji stosowanych w leczeniu POChP. Naszym pacjentom dajemy możliwość leczenia nowoczesną metodą, przy użyciu najnowszych leków podawanych za pomocą inhalatora, niedostępnych jeszcze do powszechnego stosowania.

Proponujemy Pacjentom uczestnictwo w badaniu klinicznym, w ramach którego otrzymują bezpłatne leczenie obturacyjnej choroby płuc (POChP). Przez okres 5 miesięcy pacjent ma odbyć 7 bezpłatnych wizyt (co 4 tygodnie) w Centrum Medycznym Wilmed w Warszawie. Wizyta kontrolna (8) po zakończonym okresie leczenia odbędzie się telefonicznie z lekarzem prowadzącym.

Nie wymagamy skierowania z NFZ. Konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne oraz opieka personelu medycznego jest bezpłatna!

W ramach tego badania naszym pacjentom oferujemy:

  • udział w nowoczesnej metodzie leczenia;
  • bezpłatny dostęp do nowoczesnych leków;
  • stałą opiekę lekarza specjalisty;
  • regularną kontrolę stanu zdrowia;
  • bezpłatne badania diagnostyczne (spirometria, ekg, badania krwi);
  • zwrot kosztów podróży do ośrodka.

Zapraszamy osoby:

  • dorosłe w wieku 40 – 85 lat
  • z rozpoznaną co najmniej rok temu obturacyjną chorobą płuc (stopień umiarkowany lub ciężki)
  • nie chorujący na astmę oskrzelową lub inne choroby układu oddechowego
  • nie chorujący na choroby nowotworowe

Podane powyżej informacje zostaną Państwu szczegółowo wyjaśnione przez lekarza specjalistę podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej, kwalifikującej pacjenta do badania i leczenia.

Badanie realizowane jest w Bioconcept, Centrum Medyczne WILMED – ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A lok. U2 w Warszawie.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się Działem badań klinicznych naszego ośrodka pod adresem trials@wilmed.pl lub telefonicznie 692-407-540 (pn-pt. 8:00-20:00)

Powrót

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

 

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.