Bezpłatne leczenie owrzodzenia podudzi

Bezpłatne-leczenie-owrzodzenia-podudziBEZPŁATNE LECZENIE OWRZODZEŃ KOŃCZYN DOLNYCH POCHODZENIA ŻYLNEGO LUB ŻYLNO-TĘTNICZEGO W RAMACH BADANIA KLINICZNEGO

Leczenie polega na miejscowym stosowaniu leku w postaci kremu, zawierającego substancje stosowane w leczeniu tego typu schorzeń lub kremu zawierającego substancję porównawczą. W trakcie całego badania u wszystkich pacjentów stosowane będzie także bezpłatne standardowe leczenie owrzodzeń tj. oczyszczanie owrzodzenia oraz opatrunki kompresyjne.

Planowany, łączny czas trwania badania klinicznego, w ramach którego proponujemy bezpłatne leczenie owrzodzeń kończyn dolnych wynosi 5 miesięcy. W tym czasie pacjent odbędzie 8 bezpłatnych konsultacji w Specjalistycznej Klinice WILMED, co 4 tygodnie. Dodatkowo wykwalifikowana pielęgniarka będzie codziennie wykonywała opatrunki kompresyjne z zastosowaniem ww. leku lub substancji porównawczej w miejscu zamieszkania pacjenta.

Leczenie w ramach tego badania klinicznego przeznaczone jest dla osób:

  1. dorosłych, płci żeńskiej i męskiej w wieku powyżej 18 lat, u których rozpoznano owrzodzenie kończyny dolnej trwające nie krócej niż 2 miesiące i nie dłużej niż 4 lata;
  2. u których wielkość owrzodzenia, które będzie leczone wynosi 5 – 40 cm2;
  3. posiadających badanie USG Dopplera naczyń żylnych i tętniczych z oznaczeniem wskaźnika ABI wykonane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed włączeniem do badania. Pacjenci, którzy nigdy nie byli poddani takiej ocenie lub badanie jest starsze – będą mieli bezpłatnie wykonaną diagnostykę w Klinice WILMED.

Do leczenia w ramach badania NIE MOGĄ być włączone m. in. osoby:

  1. u których stwierdza się inny rodzaj owrzodzenia;
  2. z dużą niewydolnością tętniczą;
  3. z zaawansowaną cukrzycą;
  4. z ciężką chorobą wątroby lub nerek, stwierdzoną w okresie 3 miesięcy przed włączeniem do badania;
  5. po lub w trakcie leczenia przeciwnowotworowego;
  6. które stosowały dowolny produkt miejscowy zawierający kwas hialuronowy w ciągu ostatnich 3 miesięcy.
Powrót

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

 

ue stopka

© 2020 Przychodnia Wilmed

Wilmed ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa Wilanów

Pon-Pt: 8.00-20.00
Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]