Bezpłatna diagnostyka i leczenie grzybicy paznokci w WIlmedzie

Rekrutacja/nabór do tego badania zastała zakończona.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej diagnostyki i leczenia grzybicy paznokci w ramach badania klinicznego prowadzonego przez Klinikę WILMED

Jeżeli cierpisz na infekcję grzybiczą:

  • przynajmniej jednego paznokcia dużego palca stopy obejmującą od 20 – 50 % płytki paznokcia
  • masz 12 lub więcej lat,

to zapraszamy Cię serdecznie do wzięcia udziału w europejskim badaniu klinicznym mającym na celu ocenę skuteczności nowoczesnego leku antygrzybiczego do stosowania na paznokcie.

Dermatolog z naszego ośrodka udzieli Ci szczegółowych informacji o badaniu i jego procedurach. Jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udziału w badaniu i infekcja Twojego paznokcia spełni kryteria badania, będziesz mieć szansę na całkowicie bezpłatne leczenie tej uciążliwej choroby.

W celu umówienia wizyty z dermatologiem prosimy o kontakt z naszą Kliniką w godzinach 8.00-20.00 pod nr telefonu: (22) 651 98 61, 692 407 540

Jak przygotować się do wizyty – wskazówki dla pacjenta

Na pierwszej wizycie lekarz z naszego ośrodka przeprowadzi szczegółowy wywiad, dokona wstępnej oceny zmian a następnie pobierze miejscowo materiał do badania mikroskopowego i identyfikacji grzybów chorobotwórczych. Materiał pobierany jest z miejsc chorobowo zmienionych – są to zeskrobiny zarażonej grzybem płytki paznokcia.

Aby wynik badania laboratoryjnego był miarodajny poniżej znajdują się ważne wskazówki dotyczące przygotowania się do badania:

  • pacjent musi odstawić leki przeciwgrzybicze. Leki doustne na 6 miesięcy przed badaniem, natomiast preparaty miejscowe takie jak: lakiery, maści, kremy co najmniej 4 tygodnie przed badaniem;
  • pacjent nie może obcinać paznokci na 1 tydzień przed badaniem;
  • płytka paznokcia nie może być spiłowana ani też pokryta lakierem;

 

Powrót

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

 

ue stopka

© 2020 Przychodnia Wilmed

Wilmed ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa Wilanów

Pon-Pt: 8.00-20.00
Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (BIOCONCEPT Sp. z o.o. oraz JTP Investment Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

[recaptcha]