Bezpłatna diagnostyka i leczenie grzybicy paznokci w WIlmedzie

Rekrutacja/nabór do tego badania zastała zakończona.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej diagnostyki i leczenia grzybicy paznokci w ramach badania klinicznego prowadzonego przez Klinikę WILMED

Jeżeli cierpisz na infekcję grzybiczą:

  • przynajmniej jednego paznokcia dużego palca stopy obejmującą od 20 – 50 % płytki paznokcia
  • masz 12 lub więcej lat,

to zapraszamy Cię serdecznie do wzięcia udziału w europejskim badaniu klinicznym mającym na celu ocenę skuteczności nowoczesnego leku antygrzybiczego do stosowania na paznokcie.

Dermatolog z naszego ośrodka udzieli Ci szczegółowych informacji o badaniu i jego procedurach. Jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udziału w badaniu i infekcja Twojego paznokcia spełni kryteria badania, będziesz mieć szansę na całkowicie bezpłatne leczenie tej uciążliwej choroby.

W celu umówienia wizyty z dermatologiem prosimy o kontakt z naszą Kliniką w godzinach 8.00-20.00 pod nr telefonu: (22) 651 98 61, 692 407 540

Jak przygotować się do wizyty – wskazówki dla pacjenta

Na pierwszej wizycie lekarz z naszego ośrodka przeprowadzi szczegółowy wywiad, dokona wstępnej oceny zmian a następnie pobierze miejscowo materiał do badania mikroskopowego i identyfikacji grzybów chorobotwórczych. Materiał pobierany jest z miejsc chorobowo zmienionych – są to zeskrobiny zarażonej grzybem płytki paznokcia.

Aby wynik badania laboratoryjnego był miarodajny poniżej znajdują się ważne wskazówki dotyczące przygotowania się do badania:

  • pacjent musi odstawić leki przeciwgrzybicze. Leki doustne na 6 miesięcy przed badaniem, natomiast preparaty miejscowe takie jak: lakiery, maści, kremy co najmniej 4 tygodnie przed badaniem;
  • pacjent nie może obcinać paznokci na 1 tydzień przed badaniem;
  • płytka paznokcia nie może być spiłowana ani też pokryta lakierem;

 

Powrót

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

 

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".