Bezpłatna diagnostyka zmian piersi w Klinice WILMED

Centrum medyczne WILMED aktualnie prowadzi nabór pacjentek do programu uzupełniającej diagnostyki zmian piersi nowoczesnym urządzeniem BRASTER.

WARUNKI KWALIFIKUJĄCE DO BADANIA:

W badaniu może brać udział kobieta w wieku 18 lat i powyżej (bez górnej granicy wiekowej), która wyrazi świadomą zgodę na udział w badaniu przez podpisanie Formularza Świadomej Zgody oraz spełnia jeden z poniższych warunków:

 1. Kobiety w wieku 18-49 lat, które miały wykonane badanie ultrasonograficzne (USG) piersi – kategoria końcowej oceny badania wg skali BI-RADS 4b, 4c lub 5.
 2. Kobiety w wieku 50 lat i powyżej, które miały wykonane badanie mammograficzne (MMG) – kategoria końcowej oceny badania wg skali BI-RADS 4 lub 5.

KRYTERIA DYSKWALIFIKUJĄCE:

 1. Przebyta diagnostyka inwazyjna zmiany w piersi (zabieg mniej niż 12 miesięcy przed włączeniem do badania) – dotyczy biopsji gruboigłowej i mammotomicznej (dotyczy również biopsji cienkoigłowej wykonanej do 4 tygodni).
 2. Zabieg chirurgiczny piersi w ciągu 12 miesięcy przed włączeniem do badania (w tym dotyczy zabiegów estetycznych tj. założenie implantów estetycznych, lipotransfer oraz ostrzykiwanie piersi np. kwasem hialuronowym).
 3. Widoczna, znaczna asymetria piersi, uniemożliwiająca przeprowadzenie badania równą liczbą przyłożeń matrycy do obu piersi
 4. Widoczna, znaczna deformacja piersi, w tym występowanie zbliznowaceń na skórze piersi, która uniemożliwi przyleganie całej powierzchni matrycy do gruczołu piersiowego
 5. Wcześniejsze lub trwające leczenie przeciwnowotworowe z powodu raka piersi
 6. Objawowy ostry lub przewlekły stan zapalny w obrębie piersi, z widocznymi cechami zapalenia: ból, zwiększone ucieplenie, zaczerwienienie skóry, obrzęk, ropnie piersi, zakrzepica naczyń piersi.
 7. Uraz w okolicy piersi z widocznymi klinicznymi cechami wynaczynienia.
 8. Pacjentka w trakcie aktywnej infekcji z temperaturą ciała równą lub powyżej 37,5 °C.
 9. Ciąża i laktacja (wykluczenie ciąży na podstawie daty ostatniej miesiączki (< 30 dni), lub stosowania skutecznej antykoncepcji – dotyczy kobiet z grupy A, w przypadku wątpliwości wykonanie paskowego testu ciążowego)
 10. Spożycie alkoholu w ciągu 24 godzin przed wykonaniem badania termograficznego.
 11. Intensywny wysiłek fizyczny do 30 minut przed badaniem termograficznym.
 12. Kąpiel/ prysznic (około 2 godz. przed badaniem termograficznym).
 13. Korzystanie z sauny / łaźni parowej w dniu badania, przed wykonaniem badania termograficznego.
 14. Zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne przed badaniem: peelingi w obrębie dekoltu i piersi, depilacja pach, stosowanie kosmetyków na skórę piersi (około 2 godz. przed badaniem termograficznym.
 15. Bezpośrednie przebywanie w pobliżu źródeł ciepła lub zimna, takich jak grzejniki lub klimatyzatory na około 30 min. przed badaniem termograficznym.

Dlatego jeżeli:

 • spełniasz jeden z powyższych warunków kwalifikujących i nie spełniasz żadnego warunku dyskwalifikującego oraz nigdy nie byłaś leczona z powodu nowotworu piersi

to zapraszamy Cię do naszej Kliniki na bezpłatne, uzupełniające, w pełni bezpieczne i bezbolesne badanie diagnostyczne urządzeniem BRASTER, które działa w oparciu o ciekłokrystaliczną termografię kontaktową rejestrując zmiany w piersiach o podwyższonej temperaturze, które mogą wskazywać na obecność raka. Szczegółowych informacji dotyczących procedur badania udzieli lekarz specjalista z naszego ośrodka .

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z naszą Kliniką od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 pod nr telefonu: (22) 651 98 61, 692 407 540

Powrót

Oferujemy

najwyższą jakość usług medycznych

 

ue stopka

© 2018 Przychodnia Wilmed

Back to top
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilmed, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".